Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

1,406
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Uzun zamandır yalnızsınız ya da yeni bir ilişki içindeyseniz bile, kendinizi yalnız hissediyordunuz. Satürn Yay burcunda yolculuk yapıyordu. Geçtiğimiz hafta pazar günü Mars da bu alana yerleşti ve sizi daha atak, daha talepkar yapmaya başladı. Partneriniz yoksa bir arayışa girebilirsiniz. Bir partneriniz, bir ilişkiniz varsa yavaş yavaş tartışmanın dozu artmaya başlayabilir.

Bu hafta hem tartışmacı hem de daha talepkar olacaksınız. Bu oluşumun bir de güzel bir yanı var. Sessizliğe son verecek, konuları gündeme getirmeye başlayacak ve problemlerin çözümünü arayacaksınız. Cumartesi günü Güneş tutulması var. Ancak bütün hafta etkili olacak. Güneş tutulmaları hayatımıza yenilik getirir; oluşumundan 1 ay önce etkisi başlar ve 1 ay sonrasına kadar da devam eder.

Bu Güneş tutulması size harika bir kariyer getiriyor. Eğer böyle bir düşünceniz varsa veya henüz bir planınız yoksa tanışacağınız insanlar size güzel teklifler bulunabilirler. Bu teklifin nedeni zorunluluklar ve sorunlar olacak. Çarşamba günü gerçekleşecek olan Plüton - Jüpiter arasındaki olumlu açı, bütün haftanızı güzel geçirmenizi yardımcı olacak. Çünkü bir miras paylaşımı söz konusu; mülk sahibi olabilirsiniz ya da mülk sahibi olabilmek adına kredi talebiniz kabul edilebilir. Köklü değişikliler hayatınıza gelmeye başlıyor.

Değerlendirebilenler için güzel bir hafta. Güzel bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat