Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,401
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar, 


Yöneticiniz Merkür perşembe gününden itibaren Oğlak burcuna yerleşmiş olacak. Düşünceleriniz yeni gelirler elde etmeye yönelecek. Merkür sizin yönetici gezegeniniz, bu yüzden her geçişi sizin açınızdan çok önemli. Oğlak burcundaki yerleşim miras, nafaka, telif, nafaka, hatta piyango gibi ek kazanımlar, çalışmadan kazanılan maddi gelirleri yönetiyor olacak. Bu anlamda yeni gelirler kazanabilirsiniz. İstediğiniz sözleşmeyi imzalayabilirsiniz. Bütün hafta Merkür sizi destekliyor. 

Cuma günü Yay burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ayın etkileri hafta başından, pazartesi gününden itibaren görülecek. Bir iş ortaklığı planlayabilirsiniz, yalnızsanız evliliği düşünebilirsiniz. Her ikisi içinde son derece uygun bir hafta. Ancak bir engeliniz var. Aileniz ya da ailenizin yaşayacağı kimi problemler bu isteğinize ket vurabilir. Örneğin aileniz seçeceğiniz kişiyle evlenmenizi ya da ortaklık kurmanızı istemeyebilir ya da ailenizdeki birinin bazı problemleri nedeniyle istediğiniz ortaklık ya da evliliğe şimdilik ulaşamayabilirsiniz, ertelemek zorunda kalabilirsiniz. İşte bu anlamda biraz sıkıntılı ama yenliğe dönük bir hafta yaşayacaksınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat