Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,435
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar, 


Mars'ın Başak burcundaki yolculuğu bu hafta bazı tetiklenmelere neden olacak ve Venüs de perşembe gününden itibaren Başak burcuna yerleşecek. Bunun etkisi ile tüm dikkatiniz evinize ve ailenize odaklanacak. 

Yalnızsanız evlilik kararı alabilirsiniz, bir ilişkiniz varsa birlikte yaşamaya başlamak isteyebilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizi bir adım ileri taşımak için uygun bir dönemdesiniz. Her koşulda aile olmakla veya aileniz ile ilgileneceksiniz. 

Ancak bu süreçten işiniz, kariyeriniz ya da yöneticileriniz olumsuz etkileniyor. Bu dönemde üzerine eğildiğiniz ev ve aile ile ilgili konular iş hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Baskı gösterebilir, anlayışsızlık gösterebilirler veya ihtiyacınız olan zamanı size sağlamayabilirler. Bu durumda küçük hayal kırıklıkları yaşayabilir ve bunun sonucu üzülebilirsiniz.

Bu hafta Yay burcuna, evlilik ve ortaklık alanınıza yerleşen Satürn ile yakınlarınızın ya da eşinizin de durumdan hoşnutsuz olacağını söylemek gerekiyor. Bu hafta herkesi mutlu etmeniz mümkün görünmüyor. Ancak gelecek hafta aşk alanınızda gerçekleşecek yeni ay güzel şeyler vaadediyor. Bu nedenle bu hafta yaşanacak sıkıntıları görmezden gelmeli ve gelecek haftaya odaklanmalısınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat