Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,183
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar,


Salı gününden itibaren yöneticiniz Merkür seyahat, medya alanınızda gitmeye başlayacak. İş arkadaşlarınızdan bazılarınızla yaşayacağınız problemler maalesef medya çalışmalarınızı aksatabilir ya da seyahatlerde sorun yaşamanıza neden olabilir. Öfkenin zirve yapacağı bir haftada hissedeceksiniz. Bu nedenle dikkatli olmalı ve olayları çok iyi kontrol etmelisiniz.

Cumartesiden itibaren Merkür gerilemesi Oğlak burcunda devam edecek ve mali konularda hatalı kararlar almanıza neden olabilecek. Cumartesiden itibaren sponsor arayışlarınıza mola vermeli, kredi almamalı ve duygusal yükü ağır olabilecek kararlardan kaçınmalısınız.

Cuma günü Jüpiter de gerilemeye başlayacak. Bu kez mülk, aile yuva alanınız etkilenecek. Şanssızlıklar peş peşe gelebilir. Bu durumda yapacağınız en iyi şey, mülk almaktan, taşınmaktan vazgeçmek, bu tür kararları bir süre ertelemektir. Aile içindeki ilişkilerde bazı şanssızlıklar da yaşanacak gibi görünüyor. Bu şanssızlıklara yol vermemek için kendi şansınızı kendiniz yaratmalısınız. Özetle, şansınıza güvenmemelisiniz. Olayları iyi yönetebilmek için gözünüz Merkür'de olmalı ve düşünce hızınızı yavaşlatmalısınız.

Mutlu bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat