Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

1,498
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar, 


Bu hafta eğer bir iş ortaklığı kurmak istiyorsanız veya evlilik kararı alacaksanız acele etmeyin, bu kararı önümüzdeki haftalara bırakın çünkü bu noktalarda bir miktar hayal kırıklığı sizi bekliyor olacak. Bunun yanı sıra Mars, aşk alanınızdan geçiş yapıyor ve onun geçişi ile birlikte hem dostluklarınız hem de kariyer ile ilişkiniz değişiyor, etkileniyor. İlişkiniz derinleştikte beklentileriniz artıyor. Bu da partnerinizle yaşadığınız duygusal ilişkiyi olumsuz yönde etkileyebilir. Ya siz ya da partnerinizi evliliğe doğru ilerlemek isterken diğer taraf ayrılığa doğru ilerleyebilir. Her ikinizdeki fikir ve tavır ayrılıkları bu haftanın temel konusu olacak. Ancak çok düşünmeyin veya üzülmeyin. Bu hafta olumsuz etkiler sizi güçlendirecek. Bu durum sizi olumsuz durumdan olumlu gelişmelere bırakabilir. 

Cumartesi gününden itibaren hava durumu tamamen değişecek, Venüs Akrep burcuna yerleşmiş olacak. Akrep burcunun Neptün ile ilişkisi ilişkilerde bir basamak daha iyileşme yaratacak. Venüs?ün Akrep burcuna geçişi ile de iş hayatınızda bir miktar iyileşmeler başlayacak. Kız arkadaşlarınızla daha iyi çalışıyor, iş hayatınızda daha çok seviliyor olacaksınız. Bununla birlikte iş alanınızın dekorasyonunu da güzelleştirme çalışmalarını başlatabileceksiniz. Bunları yaptıkça içiniz açılacak, kazancınızı ve kariyerinizi yükseltebileceksiniz. Etkileri iyiye dönüştürebileceğiniz bir haftadasınız. İyi değerlendirebilmeniz dileklerimle.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat