Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,009
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, bu hafta iş alanlarınız, genel olarak hedefleriniz, kısa vadede yapmak istedikleriniz adına ani değişimler ve koşulların sizin kontrolünüz dışında gelişmesi potansiyeli, özellikle hafta ortasına kadar olan dönemde hareketli zamanlar geçirmenize olanak sağlıyor. 

İkizler burcu bu hafta

Özellikle çarşamba günü dedikodular ve asılsız haberler nedeniyle tam olarak temelini bilmediğiniz konularla ilgili hüküm vermeyin ve hareket etmeyin.İş alanlarınızda hafta boyunca etkin olacak ve sizi sorumluluklar ve görevlerine yönelik kılacak etkiler nedeniyle yakalayacağınız yeni fırsatlar söz konusu olmak birlikte. Bu hafta elde edeceklerinizi planlı ve düzenli olmanız koşulu ile sonuçlandırmanız daha olası. 

Duygusal alanlarda ve kişisel becerilerinizi ortaya koyma konusunda şanslı bir haftadan geçiyorsunuz. Önemli olan dengeleri iyi belirlemek ve harekete geçme zamanlamasını iyi yapmak olacak. Stratejik olmak sizin için bu hafta önemli. Koşullar değişime açık olacağı için öngörülü olmak, sezgilerinize güvenmek doğru olur. 

İkili ilişkilerinizde perşembe ve cuma günleri biraz daha temkinli olmak, düşünmeden konuşmamak veya kendi isteklerinizi karşı tarafa dayatmadan durumları ele almak duygusal alanlarda yanlış anlaşılmaları önlemek adına doğru olur. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda cumayı başlangıçlar yapmadan, daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. 

Sevgili İkizler, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat