Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 28 Eylül - 4 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,514
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 28 Eylül - 4 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, 

Ay tutulması arkadaşlık alanınızı etkiliyor. Bütün bir hafta boyunca etkisini sürdürecek, gerçekte ise 29 Eylül 2015 tarihinde, Salı günü oluşacak. Ay tutulması dostlarınızdan biri ile vedalaşmanıza neden olabilir ya da kaybettiğinizi düşündüğünüz bir arkadaşınızla tekrar bir araya gelebilir, hatta yakınlaşabilirsiniz. Evlilik kararı almayı ya da ortak iş yapmayı, ortak işlerde çalışmayı planlayabilirsiniz. Bu anlamda son derece verimli bir haftadasınız. 

Bu hafta yakınlaşacağınız arkadaşınızla ilişkinizi aileniz onaylamayabilir. Çünkü ev ve aile alanındaki Jüpiter, bu hafta Satürn'e sert bir açı ile bağlı. Olup bitenler ailenizi düşündürebilir, yaşananlar ailenizin tepki vermesine yol açabilir. 

Aşk alanınızda geri giden Merkür ile bu hafta boyunca baş etmekte zorlanacaksınız. Yakınlığınız artıkça kelimeler ve cümleler can yakıcı olabilir. Aşk hayatınızda partnerinizle yakınlaştıkça karşılıklı olarak istenmeyen sözler sarf edebilirsiniz. Bu hafta, bu anlamda zor olabilir. Merkür'ün geri gittiğini aklınızdan çıkarmadan fazla alıngan davranmamaya özen gösterin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat