Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

1,664
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, bu hafta çalışma alanınıza yerleşen gezegen enerjileri sizi iş ve gündelik konularınızda daha aktif etkiler içinde bırakıyor. 

Haftanın genel enerjileri temponuzu yükseltirken, bir yandan da meselelere daha kişisel ve kendi pençenizden bakma eğiliminizi de artırıyor. İş alanlarınızda beklettiğiniz veya sizin dışınızda durağanlaşan alanlar tekrar hız kazanacaklar. 

Özellikle ilk iki gün ortaklı konular, eşiniz veya partnerinizle alakalı konular açısından gündeminiz yoğun olabilir. Bu hafta proje çalışmaları, yeni teklif ve durumları değerlendirme adına güzel enerjilere sahipsiniz.

Duygusal alanlarda ise çarşamba ve perşembe günleri çatışmalara, yanlış anlaşılmalara biraz daha yakın olacaksınız ki haftalık etkiler içinde bu iki günü iyi yönetmeniz akıllıca olur. 

Cumadan itibaren ise yaratıcı enerjileriniz artıyor. Gerek ilişkileriniz, gerekse iş ve günlük konular adına Cuma ve hafta sonu da kapsayan alan sizin adınıza hareketli geçecek. İş konularında bu hafta yaratıcı enerjilerin etkisine fazla kapılmadan, ele aldığınız konularda tutarlı ve akılcı olmaya da gayret etmelisiniz. 

Sevgili İkizler verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat