Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

1,932
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 26 Şubat - 4 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi, stelyum devam ediyor. Güneş, Merkür, Venüs, Neptün ve "yaralı şifacı" Kiron Balık burcunda. Özellikle kariyer alanınız vurgulanıyor, onun için çok mücadele verdiğiniz görülüyor. Kariyeriniz ile ilgili gelişmeler olabilir, terfiler gündeme gelebilir. Birtakım projeler üretebilir veya kariyeriniz ile ilgili beklediğiniz haberlere bu dönemde ulaşabilirsiniz. Güzelliğiniz ile de insanları etkiliyorsunuz. 

Balık burcundaki stelyuma Mars'ın zorlayıcı bir açısı mevcut. Özellikle işiniz ile ilgili bazı şeyleri akışa bıraktığınız zaman bazı problemler ortaya çıkabilir. Ortaklaşa işlerde, ortağınız ile ilgili bazı gerginlikler olabilir ve bunlar da sizin kariyerinizi etkiliyor olabilir. Dolayısıyla böyle bir problemle karşılaştığınız takdirde problemi büyütmek yerine hem kariyerinizi hem işinizi hem de ikili ilişkilerinizi ve ortaklığınızı sürdürmek adına konuya hemen o anda, hızlıca çözüm bulursanız başarı yakalayabileceksiniz. 

Bunun astrolojideki çözümü, iki enerjiyi bir araya getirmek Oğlak burcu temasında mevcuttur. Sorumluluk almalı, çıkan problemleri çözmelisiniz. Akrep burcundaki Jüpiter'in de bu alanı destekleyici bir açısı mevcut. Özellikle iş, kariyer, insanlara hizmet etme alanında sorunları çözmek için adım atarsanız şanslar, fırsatlar yakalayacak; destekler ve yardımlar göreceksiniz. Yeni birtakım işler alabilir, işinizde başarıyı yakalayabileceksiniz. Daha fazla para kazanabilir, istediğiniz alanda hizmet edebilir, hayalinizdeki kariyere ulaşmak adına şanslar yakalayabilirsiniz.

2 Mart Cuma günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Başak burcundaki dolunay ile beraber özellikle eviniz, aileniz, aile büyüklerinizle hareket edebilirsiniz. Onlarla diyaloglarınızda stresli anlar yaşayabilir ancak bunun devamında güzel farkındalıklar kazanabilirsiniz. Taşınmak isteyen İkizler de bu konuda güzel farkındalıklar kazanabilir. Özellikle evlenmek, yuva kurmak isteyen İkizler de bu konuda güzel gelişmeler yaşayacaklar.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat