Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

1,291
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 26 Ocak - 1 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, pazartesi günü haftaya hareketli olacağınız etkilerle başlıyorsunuz. Sosyalleşme isteğiniz artarken, aktivite içinde olma arzunuz artıyor. 


Salı gününden itibaren perşembeye kadar içe çekilme, tembelleşme, yalnız kalmak isteyeceksiniz. Hareket ve aktivite gerektiren işlerinizi salı ve çarşambaya denk getirmemek doğru olur. Bu süreçte daha çok kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. 

Perşembeden itibaren burcunuza geçecek olan Ay, sizi duygusal paylaşımlara yönlendirecek. Kişisel girişimler ve işlerinizi düzenlemek, kendinizle ilgili yapmak istediklerinizi uygulamak açısından destekli olacaksınız. ilgi ihtiyacınız artarken, dikkat çekeceğiniz bir süreç söz konusu. Bu hafta kariyer alanınıza geçecek olan Venüs, iş alanlarınızda teklifler almak, fırsatlar yakalamak açısından önünüzdeki yaklaşık 3 haftalık dönem sizin adınıza verimli olacak. 

Venüs'ün kariyer alanınızdan geçişi sırasında çevrenizle iletişim ve doğru kontaklar kurabilme becerilerinizin artması işle ilgili konularda sizi destekleyecek. Bu hafta cuma günü eğitim, tanıtım ve seminerler açısından kendinizi iyi ifade etme, parlama etkileriniz var. Bu tip konularda işleriniz varsa cuma günü etkileri özellikle 15:45 ile 17.00 arası destekli olacaksınız. Duygusal konularda ise aşk aşk hayatınızda romantik etkiler, flörte yakın olmanız söz konusu olacak. İşiniz vasıtasıyla sizi etkileyecek biriyle tanışma veya ilişki söz konusu olabilir. 

Sevgili İkizler, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat