Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 23 - 29 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,810
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 23 - 29 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve burcu İkizler olanlar, 


İletişim yönünüz çok kuvvetli ve bunu en iyi kullanan burçsunuz ancak bu hafta burcunuzda gerçekleşecek dolunay bütün bir hafta boyunca kendiniz ile hesaplaşmanıza neden olacak. 

Evliyseniz eşinizle, değilseniz yakınlarınızla, bir iş ortağınız varsa iş ortağınızla problemler yaşayabileceğiniz, onlar tarafından engellenmiş hissedeceğiniz bir haftadasınız. Üstelik yöneticileriniz veya otoriteleriniz bu hafta hayal kırıklığı yaşatabilir. Bütün bunlar size biraz ağır gelecek çünkü aslında siz iyi kalbiniz ile onlarla ilişkinizi iyi bir noktada tutmak isteyeceksiniz ama bunu başarmakta zorlanacaksınız. Fakat üzülmeyin. Partneriniz veya varsa çocuklarınız bu haftaki en büyük destekçileriniz olacak. 

Mars aşk alanınızda dolaşıyor. Bir aşk yaşıyorsanız en güzel dönemlerinizden birindesiniz. Hafta boyunca aşk alanınızda yol alacak Mars, partnerinizin sizi desteklemesi ve dış görünüşünüzde olumlu değişikler yapmanıza yardımcı olacak.

Kişisel gelişimde de olumlu bir haftadasınız. Çok iyi değerlendirmenizi ve olumsuzluklarla mücadele edebilecek gücü bulmanızı dilerim. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat