Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

1,359
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar,

Pazartesi günü Başak burcunda gerçekleşen dolunay yeni bir ev sahibi olmanızı sağlayabilir. Mülklerinizden birinin satışını gerçekleştirmenize yardımcı olabilir ya da taşınmanız, dekorasyonla ilgili yenilikler yapmanızda yine bu dolunay sayesinde gerçekleşebilir. Dolunayın etkisi Cuma gününe kadar devam edecek. 

Cuma gününe dek evinizle, yuvanızla, ailenizle ilgilenmek için bol bol fırsat bulacaksınız. İhtimallerden bir tanesi de yuva kurmak. Eğer evlilik gibi bir arzunuz varsa, geniş bir aileye sahip olmak istiyorsanız dolunayı değerlendirebilirsiniz. 

Yöneticiniz Merkür bütün hafta seyahat, medya ve eğitim alanınızda yolculuk yapıyor olacak. Medyayla ilgili çalışmalarınız devam ediyorsa kendinizi ya da markanızı tanıtmak istiyorsanız, markalaşmak istiyorsanız bu hafta yepyeni sözleşmeler yapabileceksiniz. 

Üstelik size verilen sözler bu hafta tutulacak. Yeni seyahatler planlayabileceksiniz. Yeni tanıtım ve reklam çalışmaları yapabileceksiniz. Medyada sesinizi duyurabileceksiniz. Önünüze gelecek tüm sözleşmeleri detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulacak, yanılmadan imzanızı atabileceksiniz. 

Bu hafta tüm burçların dikkatli olması gereken bir açı var. Plüton ile Uranüs arasındaki kare açı bu hafta zirve yapacak. Arkadaşlarınızla para ilişkileriniz varsa birlikte ortak idealler peşinde koşuyorsanız, yeni krediler elde etmeye çalışıyorsanız bu hafta yanılıyor olabilirsiniz. Plüton ile Uranüs arasındaki kare açı maalesef dostluklarınıza da zarar verebilir, para alanınıza da zarar verebilir. Bu hafta biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Her koşulda içinizdeki çocuğu büyütecek ve dostluklarınızı yeniden canlandırabileceksiniz.

Bolluk, bereket ve huzur dolu günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat