Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,098
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 22 - 28 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, bu hafta çarşamba günü gerçekleşecek Yeni Ay, sizin adınıza ilişkiler, çocuklar, eğitim konuları, hobiler, spekülatif parasal kaynaklarınız borsa gibi alanlarda vurgulu enerjiler veriyor.

Öncelikle ilişkileriniz adına acele kararlar vermeden bu haftayı yönetmeniz doğru olur. Yeni Ay size bir süredir üzerinde düşündüğünüz alanlarda fırsatlar ve adım ama şansları verecek ancak, hafta boyunca etkin olan Mars - Neptün karesi, durumları değerlendirirken fazlasıyla fevri ve kontrolsüz olabileceğinize de işaret etmekte. 

İkizler burcu bu hafta

Bu hafta fırsatlar, gelişmeler ve yeni olaylar açısından aktivasyonu yüksek günler geçirebilirsiniz.  Kişisel alanlarınızla ilgili yapmak istedikleriniz projeleriniz, özellikle eğitim alanları, sizin özel bir hobi adına güzel fırsatlar çıkabilir. Önemli olan bu fırsatları değerlendirirken mantıklı ve sabırlı olmanız, sebep sonuç ilişkisini iyi kurmanız diyebilirim. Bu dönemde düşündüğünüz gibi hareket etmeyin, önce düşünüp sonra uygulayın. 

Bu hafta pazartesi ve salı günleri duygusal alanlar, ev içinde dekorasyon ve benzeri faaliyetler adına destekleyici etkiler var. Evinizde düzenlemek istediğiniz bir alan varsa hafta başı bunun için oldukça uygun.

Çarşamba tam Yeni Ay günü olacağı için yeni bir başlangıç yapmayın ve bekleyin. Başlangıçlarınız için perşembeden itibaren adım atabilirsiniz. Cuma günü Akrep burcuna geçecek olan Ay, hafta sonu boyunca duygusal olarak biraz daha iniş çıkışlı olmanıza neden olabilir. 

Sevgili İkizler burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat