Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 2016'da para ve kariyer alanında neler yaşayacak?

1,573
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 2016'da para ve kariyer alanında neler yaşayacak?

Yılın başında yönetici gezegeniniz Merkür geri harekete başlayacak. 5 - 25 Ocak arasında gerileyecek olan Merkür, bankacılık işleri, finansal konular, parasal alanlarda anlaşma ve sözleşmelerle, pazarlama ve satış konularında ele aldığınız işleri ilerletmekte size sorun yaşatabilir. Bu anlamda iş adına önemli şeyleri Ocak ayındaki Merkür gerilemesinde başlatmayın.

2016?da çalışma ve mesleki konularda sorumluluklarınızın arttığı, bir çok konuyu bir arada ele almak zorunda olduğunuz bir sene söz konusu. Kariyer ve iş alanlarınızda yıl boyunca sıkı çalışma ana temanız olacak. İster öğrenci olun, ister çalışan; sonuca ulaşmak ancak düzenli ve planlı çalışmalısınız. Şartlar değişime açık. Ele aldıklarınızı çok yönlü değerlendirmeli, hangi işi yapıyor olursanız olun, hiçbir şeye tek taraflı veya tek açıdan bakmamalısınız. 

Bu yıl eğitim, nakliye, lojistik, araştırma, yayıncılık, yazarlık gibi alanlarda çalışmaları olan İkizler buçlarının aktif olacağınız bir yıl söz konusu. 2016 yılı girişimci yönünüzü ortaya çıkacarak. Parlak fikir ve projelerinizi ilerleteceksiniz. 

Hırslarınız artacak, beklettiğiniz, geçen yıllarda bir türlü toparlayamadığınız konuları tekrar ele almak isteyeceksiniz. Ancak bu yıl planlı ve programlı olmak sizin için önemli. 

Eğitim, akademik çalışmalar, kişisel gelişim gibi alanlarda işleri olan İkizler burçları bu alanlarda araştırma yapmak, bir eser veya tez ortaya koymak adına olumlu etkiler altında. Derinlemesine inceleme ve araştırma yapabileceksiniz ancak sonuca yaklaştığınızda aksilikler oluşabilir. Stratejik davranmanız gerekiyor. Engelleri görmezden gelin, çabuk pes etmeyin. Sabırlı olursanız istediklerinizi elde edeceksiniz.

İş hayatınızda ortaklı konular, iş ortaklıklarınız, başkalarıyla iş birliği ederek yürüteceğiniz projeler adına temponuz yoğun olacak. Farklı tekliflerle karşılaşmak, ummadığınız kişilerden yardım ve destek almak yılın sizin adınıza güzel gelişmeleri arasında yer alıyor. İkili ilişkilerinizde özellikle yılın ilk yarısından Haziran sonuna kadar dikkatli olun.

17 Nisan ile 30 Haziran arasında Mars'ın iş ve ortaklı alanlarınıza vereceği sert etkiler devam eden işlerin yönünü beklemediğiniz biçimde değiştirebilir. Tahammül sınırlarınız zorlanıyor, daha önce üzerinde hiç durmadığınız birçok konu sizi sinirlendirmeye başlıyor. 

20 Şubat - 10 Haziran civarına iş alanlarınızda gerçekleşebilecek ani gerginlikler açısından dikkat edin. 

25 Mayıs - 30 Haziran arasında iş konularında ani gelişen kopmalar, kesintiler yaşanabilir. Adım atarken gemileri yakmayın, esnek ve stratejik davranmaya çalışın. Küçük bir mesele yüzünden iş alanlarınızda aniden büyüyen sorunlar size vakit kaybettirmesin.

28 Nisan ile 22 Mayıs ayında parasal konularınızla bağlantılı gerileyecek yılın ikinci Merkür Retrosu var. Giderler ve maddi kayıplar açısından hassas bir dönem. Kandırılmaya, hırsızlıklara karşı tedbirli olun. 

28 Nisan ile 22 Mayıs arasındaki Merkür gerilemesi bir süredir satmak, elinizden çıkarmak istediğiniz bir ev veya menkulünüz varsa, bu konularda destek vererek satışı gerçekleştirmenizi sağlayabilir. 

Gayrimenkul konuları için bu sene en uygun zaman Eylül ayı ile birlikte başlıyor. Ancak ev alım ve satımları açısından 30 Ağustos - 22 Eylül arasında girişimde bulunmayın. 22 Eylül'den itibaren Jüpiter?in desteği ile bu konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Bu yıl parasal konularda temkinli olmalı, yatırımlarınızı düşünerek organize etmelisiniz. Özellikle yılın ilk yarısı spekülatif yatırımlar, borsa ve benzeri gelir ve yatırımlar açısından riskleriniz yüksek. Krediler açısından yılın ilk yarısı çok dengeli olmadığından kredi kullanımlarına dikkat edin. 

2016 yılında maddi konulardaki dengeler ancak yılın son çeyreğinde, sonbahar ile birlikte oturacak. Parasal konularda sizin için önemli yatırım varsa, buna dair işleri 7 - 30 Temmuz arasında başlatmak, yatırımınızın gelişim göstermesi açısından faydalı olacak.

Sevgili İkizler Burcu, şans, bereket ve bolluk dolu güzel bir yıl sizinle olsun. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat