Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 2016'da neler yaşayacak?

5,841
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 2016'da neler yaşayacak?

2016 yılında geçen senelerde başlayan ama şartları bir türlü oturtamadığınız konularda kesin sonuçlar alabilirsiniz. 2016 yılı hemen başında değişim ve yeniden değerlendirmeye dönük olacak olan enerjiler sizi ortak maddi alanlarınız açısından ilginç gelişmeler içinde tutabilir. 

Şubat ayından itibaren gerek eğitim ve kişisel konularda, gerekse kardeşler, yakın çevre arkadaşlarla ilgili alanlarda gelişmelere açık bir süreç başlıyor. 

Hayatınızda kardeşleriniz veya yakın çevrenizle ilgili tamamlamanız gereken bir dönem veya süreç varsa, Şubat ile Eylül arası ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. 

2016 yılının İkizler burcu için genel teması, yılın özellikle ilk yarısı boyunca sağlık, çalışma alanları, mesleki konular ve güncel koşturmalar ile bağlantılı. Birlikte çalıştığınız veya sizi bağlı çalışan kişilerle ilgili ilginç durumlar yaşanabilir, beklemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. 

Bu yıl rekabet ettiğiniz alanlar ve kişilerle ilgili önemli deneyimler yaşayacaksınız. Yıl boyunca iş ve mesleki konularda elde edeceklerinizi ancak uzun uğraşlar, aktif bir tempo ve mücadele ile sonuçlandırabileceksiniz.
 
2016'da Ağustos'a kadar yüksek bir tempoda görünüyorsunuz. Sağlığınıza özen göstermeli, bedeninize her zamankinden daha iyi bakmalısınız. 

Güvenmediğiniz veya şüphe içinde olduğunuz size bağı çalışan kişilerden yana beklemediğiniz durumlar söz konusu olabilir. Genel olarak koşullar çok rahat ve akış içinde değil. Bu nedenle yıl içinde gerek duygusal hayatınızda, gerekse dünyevi konularınızda akıllı ve sakin olmalı, sürekli değişim getiren enerjilere göre ele aldıklarınız karşısında mutlaka bir B planı bulundurmalısınız. 

Kişisel gelişimle ilgileniyorsanız, kendinizi geliştirmek adına 2016 güzel bir yıl. Sadece kişisel gelişim değil, genel olarak eğitim, akademik çalışmalar, yurtdışı ve yabancı ülkelerle olan görüşme ve kararlar adına önemli tamamlamalar yaşayabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat