Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

1,176
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 2 - 8 Şubat 2015 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, çarşamba günü gerçekleşecek dolunay sizi yakın çevreniz, kardeşler, yakın arkadaşlar alanlarınızda etkili olacak. Çarşambadan itibaren haberleşme trafiğiniz artarken, bir süredir beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz. Dolunay sürecinin etkin olacağı hafta boyunca yükselen duygusal tepkileriniz nedeniyle çevrenizle iletişime ayrıca dikkat etmeniz gerekiyor. Bir süredir kardeşler, kuzenler, yakın arkadaşlarla ilgili çözmeniz gereken durumlar varsa, dolunay süreci sonuç almanızı sağlayabilecek. Sağlık açısından alerjilere özellikle besin alerjilerine karşı daha duyarlı olacaksınız. Bu hafta beslenmenize dikkat etmekte fayda var. 


Bu hafta dolunay sürecinde ele aldığınız konuları abartma ve gözünüzde büyütme ya da meseleleri net görememe etkisi nedeniyle duygusal konularda ve iş alanlarınızda önemli kararları çarşamba günü almamanız doğru olur. Diğer yandan hafta boyunca hisleriniz artacağı için özellikle iş konularında sezgilerinizle hareket etme potansiyeliniz var. 

Cumadan itibaren aile ve ev alanlarınıza yönelirken, ev içinde düzenlemeniz gereken işleri organize etmek, gereksiz şeyleri atmak veya evinizi, ofisinizi tasnif etmek adına destekleyici enerjiler olacak. Bu nedenle cumadan itibaren organize etmeniz gerekenleri toparlamanız adına güzel etkileriniz olacak. 

Sevgili İkizler burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat