Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

971
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 19 - 25 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, hafta başı salı günü gerçekleşecek Yeni Ay, sizi eğitim, seminer, kurs ve öğretiler, hukuksal konular, yurtdışı kontakları, yabancılarla ilgili işler, seyahatler ve yolculuk organizasyonları alanlarına yoğunlaştıracak. Bu hafta bu bahsettiğim alanlarda araştırma ve çalışma yapmak adına uygun olan etkiler, hem bahsettiğim konularda, hem de genel olarak her türlü aktivasyon ve harekete geçme adına beklemeniz ve koşulları iyi değerlendirerek hareket etmeniz gerekliliğini vurgulamakta. Yaratıcı enerjilerinizin arttığı, farklı olana yöneldiğiniz, değişik fikir ve çalışmaları uygulamak adına daha hevesli olacağınız hafta boyunca, düşünmek, incelemek, okumak ve araştırmak adına destekleyici olan enerjiler, idealize ettiklerinize değil, gerçeklere dönük olmanızı onaylamakta. 


Burcunuzun yöneticisi Merkür, pazartesiden itibaren durağan dediğimiz bir pozisyonda olacak ve çarşambadan itibaren rötara başlayacak. Bu süreç hafta boyunca sizi eski konuları tekrar gündeminize almaya yöneltirken, Merkür gerilemeleri yeni başlangıçları desteklemez. Duygu ve düşüncelerinizin dağınık olacağı, zihninizi toparlamakta zorlanabileceğiniz bu süreçte, dikkat gerektiren işler yaparken özellikle hesaplamalar, teknik tamiratlar gibi sorunlarla karşılaşabilmenize neden olabilir. 

Perşembe gününden itibaren daha sezgisel olacak, dikkatinizin duygularınıza yöneldiğini hissedeceksiniz. Diğer yandan bu hafta özellikle perşembe - cumartesi arası hormonlarla ilgili sağlık sorunlarına dikkat etmenizde fayda var. 

Sevgili İkizler burcu, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat