Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 19 - 25 Haziran 2017 haftası neler yaşayacak?

817
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 19 - 25 Haziran 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Bu hafta Güneş artık Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor.  Astrolojik olarak yaz mevsiminin de başladığını söyleyebiliriz. Bu hafta Merkür de Yengeç burcuna geçecek. Yengeç burcu bu hafta cumartesi günü aynı zamanda bir yeni ay görecek. Dolayısıyla gökyüzünde Yengeç burcu vurgusu çok fazla olacak. Bu da sizi parasal ve maddi konularda etkileyecek. Daha fazla gelir elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Kendi istekleriniz doğrultusunda yeni birtakım eşyalara sahip olabilirsiniz. Daha fazla gelir elde etmek adına yeni projeler aklınıza gelebilir. Dolayısıyla bu dönemi para kazanmak ve gelir elde etmek adına değerlendireceksiniz. 

Pazartesi günü Ay'ın Koç burcunda ve Uranüs gezegeni ile çok yakın olduğunu görüyoruz. Gelecek planlarınızda değişiklik olabilir. Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında vakit geçirebilirsiniz. 

Salı ve çarşamba günleri, Ay Boğa burcunda olacak. Daha sakin ve dingin bir enerji ile iç dünyanıza çekilerek çevrenizde gelişen olayları gözlemleme fırsatı bulacaksınız. 

Perşembe ve cuma günü Ay'ın İkizler burcuna geçmesi ile beraber harekete geçeceksiniz; yetenek ve kabiliyetlerinizi çok rahat bir şekilde sergiliyorsunuz. 

Hafta sonu ise Ay Yengeç burcunda olacak ve Yengeç burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Parasal ve maddi konularda güzel gelişmeler olabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat