Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

1,227
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 19 - 25 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar, 


Haftanın geneline Satürn - Uranüs arasındaki 135 derece ile başlıyorsunuz. Farklı beklentiler içerisine gireceksiniz. Özellikle hayat ile ilgili bu döngüdeki sorgulayıcı yapınız neden keyif aldığınızı, ne istediğinizi ve neleri istemediğinizi tekrar mercek altına yatıracak. Örneğin sosyal sorumluluk almak için yeni girişimlerde bulunurken evcil hayvanı olan bir İkizler burcuysanız, çok daha duyarlı bir döngüden geçeceksiniz.

Hafta genelinde, profesyonel hayattaki İkizler burcu, Satürn - Uranüs arasındaki 135 derecelik açı sayesinde çok daha toparlayıcı olacak ve para konusundaki bazı kaygılarını çözüme kavuşturacak.

Güneş, 23 Ekim'de Akrep burcuna geçip sabitlenirken, siz de hedefleriniz yolunda kararlar alabilir, küçük girişimlerde bulunabilirsiniz.

Özellikle hafta sonu bir spor salonuna kaydolmak, yeni aktivitelerde uzun soluklu bir şeyler yapmak için doğru zaman olduğunu düşüneceksiniz. Yapacağınız girişimler önünüzü açarken, ilişki alanındaki bekleme süreciniz ise devam edebilir. 

Evli bir İkizler burcuysanız hafta sonu eşiniz ve eşinizin ailesi ile ilgili konuları çok fazla gündeminize taşımamanızı öneriyoruz, çünkü duyacaklarınız çok da hoşunuza gitmeyecek. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat