Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

1,462
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 18 - 24 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

İkizler ve yükseleni İkizler olanlar,

Çarşamba günü Güneş, dostunuz Kova burcuna yerleşiyor ve bu alanda müthiş bir canlılık yaratmaya başlıyor. Seyahatlere çıkacaksınız, belki yurtdışında çok görmek istediğiniz bir ülkeyi ziyaret edeceksiniz ya da yeni bir eğitim almaya başlayacak, aldığınız eğitimleri değerlendirecek, sertifikanızı alacaksınız. Medyada çalışmaya adınızı ya da şirketinizin adını duyurmaya başlayacaksınız. Olasılıklar çok fazla ve Kova dostunuz olduğu için bu olasılıkları çok iyi değerlendirebileceksiniz. 

Cumartesi günü yakın ve iletişim alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. İletişim araçlarınızdan birini yenileyebilirsiniz. Örneğin araba alabilir, cep telefonunuzu yenileyebilirsiniz.

Ancak siz İkizlersiniz ve yöneticiniz Merkür. Merkür geri gidiyor. Üstelik dolunay sırasında Merkür ile Plüton arasında bir kavuşum gerçekleşecek. Bu her ne kadar yakın çevre ve iletişim alanınızda olmasa da tam olarak mali gelirlerinizi kontrol edemeyeceğiniz bir alanda 8. evinizde gerçekleşecek. Çok ani bir şekilde para kayıpları yaşayabilirsiniz. Bu yüzden yapılan bütün harcamalarda bütün hafta boyunca, özellikle dolunayın etkisinde olduğunuz süreçte çok dikkatli olmalısınız. 

Yakın çevrenizle ilişkinizi yenileyin ama büyük harcamalar yapmayın.

Güzel bir hafta diliyorum. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat