Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

1,209
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 18 - 24 Mayıs 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, Burcunuz yöneticisi Merkür'ün Salı günü üstelikte sizin burcunuzda rötara geçmesiyle bu hafta dikkat isteyen her türlü konuda daha hassas olacağınızı söyleyebilirim. Öncelikle her türlü anlaşma, projeler, ev ve gayrimenkul konularında bu hafta başta olmak üzere acele etmeyin ve mümkünse haftayı daha çok beklemede geçirin. 

Pazartesi günü boğa burcunda yeni ay gerçekleşiyor ki duygusal huzursuzluklara dönük olacaksınız. Kendinizi depresif hissedeceğiniz bilhassa hafta ortasına kadar olan dönemde duygusal konularda kendinizi daha gergin hissedebilirsiniz. Yeni ay hafta boyunca uyku sorunları yaşatabilir. Bu hafta uyku düzeninize dikkat etmekte fayda var. Fiziksel olarak bu hafta alerji sorunları ve alerjiye bağlı rahatsızlıklarına daha açıksınız, ayrıca hormonlarınıza ve beslenmenize de dikkat etmekte fayda olacak.

Duygusal konularda Çarşamba akşam saatlerine kadar gergin olabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle ilgili rahatsız olduğunuz konular sizi normalden daha fazla rahatsız edebilir. İlişkilerinizde sorunları büyütmeyin ve meseleleri kişiselleştirmeyin. Perşembeden itibaren hem maddi konularda, hem de duygusal alanlarda rahatlayacaksınız. Hafta başından itibaren kendinizi daha huzursuz hissetme hali nispeten toparlanacak. Bu nedenle ilişkilerinizde gerginlikleri büyütmeden, maddi konularda da acele etmeden bu haftayı perşembeye kadar iyi organize etmeye dikkat edin.

Pazartesi günü öğlen 12.30'a kadar ayın boşlukta olması yeni bir başlangıcı desteklenmiyor. Çarşamba günü ise akşam 17.00'yeye kadar benzer şekilde ay açısız olacak ki bu verdiğim gün ve saatlere iş planlarınız açısından dikkat etmek gerekmekte. Bu hafta ayın açısız etkileri ile Merkür rötarının buluşması özellikle yeni başlangıçları ele almanın, yeni adımlar atmanın doğru olmayacağına işaret etmekte. Haftayı hem duygusal konularda hem de iş ve para alanlarınızda önemli kararları ele almadan bilhassa perşembeye kadar düzenlemeniz bu nedenle önemli diyebilirim. 

Bu hafta konuşma, toplantı, tanıtım, her hangi bir konuda kendinizi ifade etmekte ilgili bir işiniz varsa Perşembe ve Cuma günlerini bu alanlar için kullanabilirsiniz. Bu günler özellikle eğitim, konuşmalar ve satış pazarlama açısından daha rahat ve destekleyici olacak. Hafta sonu ise temponuz yoğun olacak. Çevrenizle iletişim kurmak, görüşmeler yapmak adına hafta sonu sizi aktif etkiler bekliyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat