Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

1,190
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 16 - 22 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

Hafta ortasından hafta sonuna kadar bütün odağınız kariyerinizde olacak. Daha çok çalışmak değil, dinlenmek isteyeceksiniz. Çünkü Neptün durağanlaşıyor. Çarşamba günü başlayacak bu durağanlık cumartesi gününe kadar devam edecek. Yöneticileriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir ya da size öyle gelebilir. İş hayatınız devam ediyorsa yapacağınız anlaşmalar bozulabilir, umulmadık tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Bunlardan hiçbiri değilse çalışmadan, öylece durmak isteyebilirsiniz.

Cumartesi günü Neptün?ün etkisi ile süregelen durağanlık sona erdiğinde aniden harekete geçecek ve hayallerinizi gerçekleştirme eğiliminde olacaksınız. Ofisinizi taşımak veya kariyeriniz adına yeni bir plan yapma isteğiniz varsa bu cumartesi gününden itibaren gerçekleştirebileceksiniz. 

Bunların yanı sıra cuma günü yönetici gezegeniniz Merkür, pazar günü de Güneş evlilik ve ortaklık alanınıza geçiyor.  Kariyeriniz ile ilgili problemleri çözdükten sonra ilginizi evliliğinize ya da yapmak istediğiniz şeylere yönelteceksiniz. Bu anlamda çok güzel bir dönem başlıyor. Evlilik kararı alabilirsiniz, evlilik sözleşmesi imzalayabilirsiniz ya da bir ilişkiniz varsa onu daha canlı kılabilirsiniz. Sizin için güzel bir hafta olacak. Bunu güzel değerlendirmenizi umut ediyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat