Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

1,611
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 15 - 21 Şubat 2016 haftası neler yaşanacak?

Sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar,

Çarşamba günü aşk gezeni Venüs Kova burcuna yerleşiyor. Seyahatler, eğitim, yurtdışı medya çalışmaları ve yaşam görüşünüzle ilgili bir alan burası. Yeni bir yaşam felsefesi edinebilirsiniz, seveceğiniz yerlere seyahat edebilirsiniz ya da yeni bir eğitim almaya karar verebilirsiniz. Her ne yapacaksanız orada aşka da rastlayabilirsiniz. 

Cuma günü Güneş Balık burcuna geçiş yapacak. Balık burcu kariyer alanınız. Bugünden itibaren kariyerinizle ilgili ne varsa daha canlandırıcı olacak sizin için. Yeni planlar, hareketler, yeni teklifler, değerlendirebileceğiniz alanlar ve yeni insanlar hayatınıza canlılık getirecek. 

Gelecek hafta ev, aile, yuva alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. O dolunayın etkisini bu hafta çarşamba gününden itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Evinizle ilgili yeni planlar, projeler geliştirebilirsiniz, tadilat yapmaya ya da bir ev almaya veya satmaya da karar verebilirsiniz. Düşünceler çarşambadan itibaren hayatınıza girecek ama gerçek eylemi gelecek hafta başına bırakacaksınız gibi görünüyor.

Güzel bir hafta. Tabii değerlendirebilirseniz. Bütün hafta hem seyahatler, hem medya çalışmaları hem şirketinizi tanıtmakla ilgili konular gündemde olacak; hem de kariyerinizle ilgili yeni teklifler alacaksınız. Aynı zamanda evinize ve ailenize de odaklanabileceksiniz. Birçok alanda potansiyelinizi kullanabileceksiniz. 

Mutlu ve huzurlu bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat