Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,489
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 15 - 21 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, hafta başı çarşambaya kadar burcunuzda ilerleyecek olan Ay, sizi zihinsel ve fiziksel olarak hareketli, tempolu ve dışa açık etkiler içinde tutacak. Bu süreçte duygusal konularda durumları kendi açınızdan ele almak isteyecek ve kişisel isteklerinize dönük olacaksınız.

İkizler burcu bu hafta

Hafta ortasına kadar daha çok kendi alanlarınıza ve duygularınıza odaklanacağınız enerjiler var. Bu neden bu hafta başkalarından ziyade kendinizle ilgili konular sizin için daha öncelikli olacak. Özellikle ev ve yaşam alanınızla ilgili konularda daha önce fark etmediklerinizi net görme ve üzerinde durmadıklarınızı biraz daha fazla irdeleme söz konusu. 

Çarşamba ve perşembe günleri sizi duygusal kılacak etkiler nedeniyle, ilişkilerinizle ilgili konularda iletişiminize biraz daha özen göstermekte fayda olacak. Diğer yandan çarşambadan itibaren maddi konular ve finansal işlerinize yönelmek, bu alanlarda işlerinizi düzene sokmak gerekebilir. 

Cumadan itibaren ise özel alanlarınızda hareketlenme tekrar başlıyor. Öncelikle bu süreçte bir süredir görmediğiniz yakınlar veya arkadaşlarla görüşmeler, ani karar ve kısa seyahatler, hatta iş alanlarınızla ilgili yenilikler ve düzenlemeler yapma isteği odak noktanız olabilir.

Hafta sonu daha dışa dönük ve hareket halinde olma isteğiniz bir süredir ertelediğiniz iş ve planlarınızı revize etmenize de olanak sağlayacak. 

Sevgili İkizler, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat