Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,140
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 15 - 21 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, 


Hafta başı ilişkiler, çocuklar, iş veya ev dışında kişisel alanlarınızla ilgili uğraşılarınız adına aktif etkileriniz var. Çarşamba gününe kadar özellikle ilişki ve aşk konularına daha fazla odaklanabilirsiniz. Ancak bu süreçte dengede olmak, daha sakin ve gerginlikten uzak durmak sizin için önemli olacak. Bu nedenle hafta başı aşkta daha çok ilişkinin keyifli yanlarını yaşamak, sorunlardan bir anlamda kaçmak olası olacak. 

Çarşamba günü gerek işte, gerekse özel hayatınızla ilgili konularda önemli adımları atmayın ve bekleyin. Ay'ın açısız ilerleyeceği özellikle sabah 8.40 ile akşam 17.50 arasına önemli görüşmeler ve diyalogları planlamayın. 

Perşembe gününden itibaren işiniz ve mesleki konulardaki sorumluluklar öne çıkarken, meslek alanlarınızda yoğun bir tempo söz konusu. Bu hafta özellikle perşembe ve cuma hayata duygusal bakmaktan ziyade daha çok mantık ile hareket etme ve koşulları biraz daha fazla zorlama eğiliminiz artıyor. Ele aldığınız işlerde gereksiz angarya veya sorumlulukları almadan işlerinizi kendinize göre planlamaya çalışın. Başkalarının işlerini üzerinize pek almamaya bakın, sözler verirken iyi düşünün. Genel olarak iletişime açık bir hafta sizi beklemekte. Çevrenizle kontaklar ve ortaklı konular adına tempolu olmakla birlikte Cumadan itibaren kendinize de vakit ayırmalı ve seçici davranmalısınız. 

Sevgili İkizler, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat