Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

2,029
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 14 - 20 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar,

Haftanın ilk yarısı için harika bir haberim var. İş ve kariyer alanında adeta parlayacaksınız ve çok önemli bir hayalinizi gerçekleştirme şansı bulacaksınız. Merkür, Venüs ve Neptün arasındaki üçgen açı istediğiniz anlaşmayı imzalayabileceğinizi ya da çok özel bir teklif alabileceğinizi vurguluyor. 

Haftanın ilk yarısı böyle ancak zaman ilerledikçe Merkür Plüton'a yaklaşacak ve kavuşacaklar. Uranüs ile aralarında sert bir açı gerçekleşecek. İşte bu açının sizin burcunuz için anlamı şu: Bir dostunuz, bir arkadaşınız verdiği sözü tutamayabilir ya da onunla para ilişkisi içerisindeyseniz bazı problemler yaşayabilirsiniz. Kefil olma gibi bir durumunuz veya ortak idealleriniz, ortak çalışmalarınız varsa aşılmaz engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu bağlamda belki de ilişkinizi noktalamanız ya da ayrılmanız en doğrusu olabilir. Koşullar sizi buna sevk ediyorsa, acı da duysanız akışa kendinizi bırakmalısınız. Belki de ayrılmalısınız. Bu sayede önümüzdeki haftalarda da çok önemli bir beladan kurtulmuş olacaksınız. Uyarıları dikkate almayı unutmayın. Güzel, özel ve anlamlı bir hafta olması dileğimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat