Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

959
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 13 - 19 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, haftaya çevrenizle kontak içinde başlıyorsunuz. Haberleşme trafiğiniz pazartesi günü yoğun olurken, hafta boyunca sezgileriniz artıyor. Kendinizi daha iyi ifade edecek  ve farkındalıklarınızın arttığını göreceksiniz. Ancak haftanın ilk yarısı bilhassa teknolojik konularda arızalar ve garip terslikler sizi uğraştırabilir.

Salıdan itibaren maddi konular, parasal işlere dikkatinizi yoğunlaştıracaksınız. Bu hafta Satürn Venüs karesi nedeniyle para transferleri, bankacılık konularıyla ilgili tedbirli olmalı, gittiğiniz yerlerde cüzdanınıza, çantanıza dikkat etmelisiniz. Bu hafta parayla ilgili konularda düşünmeden hareket etmeyin. 

Çarşamba günü bilinç altı çalışmaları, hipnoz veya bioenerji gibi konulara uğraşmak için enerjiler destekli değil. Bu tip konularla ilgili çalışma ve başlangıçlar hafta ortasına almamak doğru olur.
Perşembe günü gerçekleşecek Yeni Ay maddi konularda ani durumlar getirebilir. Beklediğiniz bir fırsatla ilgili şartları oluşturmak söz konusu olabilir ama tedbirli davranmak ve yanılgılara ve aldatılmalara da dikkat etmek gerekecek. 

Duygusal konular adına ise eşiniz, partneriniz veya sevdiğinizle ilişkinizde konuşmalarınıza özen gösterin. Öncelikle vaat ettiklerinize dikkat edin. Verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz gerekecek ki plansız ve aklınıza estiği gibi davranmak veya sözler vermek doğru olmaz. Duygusal alanlarda haftayı daha çok partnerinizle zaman geçirerek, eğlenceli aktivitelere yönelerek geçirmeniz daha faydalı olur. İlişki adına biraz daha yüzeysel konularla uğraşmak, karmaşık konuları bu hafta ele almamak daha iyi olacaktır. 

Bu hafta başlangıçlar adına Perşembe 14.25 ile 17.26 arası ayın boşlukta olması nedeniyle temkinli olmak, yeni bir işi hayata geçirmemek gerekmekte.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat