Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

1,602
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 13 - 19 Kasım 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Pazartesi günü Akrep burcunda Venüs - Jüpiter kavuşumu olacak. Özellikle ilişkilerle ilgili güzel gelişmeler olabilir. İş alanında yeni adımlar atabilirsiniz. Partnerlikler, ortaklıklar gündeme gelebilir. İşyerinizde beklediğiniz terfilere ulaşabilirsiniz. Yanınızda çalıştırdığınız insanlardan da bu dönemde faydalar sağlayacaksınız. Günlük rutin işlerinizi daha istekli bir şekilde ele alacağınız bir dönemdesiniz. 

Çarşamba günü Ay, Terazi burcunda Mars beraber olacak. Ay-Mars kavuşumu sayesinde ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Yeni bir ilişkiye başlamak adına kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. İlişkilerde karşı tarafla beraber hareket ettiğiniz takdirde daha başarılı olacaksınız. Hayattan ve yaşamdan keyif almak adına yeni başlangıçlar ve atılımlar yapacaksınız. 

18 Kasım Cumartesi günü Akrep burcunda bir yeni ay var. Yeni ayın etkisi ile beraber yeni bir kariyere başlayabilirsiniz. İnsanlara hizmet ettiğiniz konularda yenilikler yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. İş ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bu dönemde o haberlere ulaşabilirsiniz. Çalışanlarınızla beraber para kazanmak, kariyer yapmak ve iş kurmak adına yeni adımlar atacağınız bir dönemdesiniz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat