Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

1,139
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 12 - 18 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Bu hafta Venüs, yüceldiği ve çok kuvvetli çalıştığı bir burç olan Balık burcuna geçiş yapıyor. Bu dönemde özellikle ilişkilerle ilgili gelişmeler olacaktır. Güzelliğinizle insanları etkileyeceğiniz bir dönemdesiniz. Kariyerinizde terfiler elde edebilirsiniz. İşiniz ile ilgili olumlu değişiklikler yapabilirsiniz veya kariyeriniz ile ilgili beklediğiniz haberlere bu dönemde ulaşabilirsiniz. 

Perşembe günü Kova burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması, kendi bilincimiz ve irademizle çözemediğiniz, eyleme geçmediğimiz konularda gökyüzünden gelen bir ilahi dokunuştur. Tutulma ile bu konular tekrar gündeme gelir. 

Özellikle uzak akrabalarınız ile ilgili gelişmeler olabilir, yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Sosyal medyada aktif olabilirsiniz. Hayat görüşleriniz, bakış açınız, inanışlarınız, inançlarınız ile ilgili birtakım değişiklikler söz konusu olabilir. İnanışlarınız sizi ileri götürmüyorsa, bunları değiştirmek adına birtakım olaylarla karşılaşabilirsiniz. 

Merkür de bu hafta Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçmesi ile beraber fikirleriniz, görüşleriniz ile toplum üzerinde etkili olacaksınız. İş alanında da yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat