Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

1,252
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 12 - 18 Ocak 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, hafta başı çocuklarla ilgili konular önceliğiniz olurken, duygusal açıdan gerginliklere açık olacaksınız. Fevri tepkiler verme eğiliminiz yüksek olacağı için, hem çocuğunuzla olan ilişkinize, hem de aşk hayatınızda diyaloglarınıza dikkat etmekte fayda var. 


Bu hafta özellikle cumaya kadar olan dönemde başkalarıyla ilgili size yük gelebilecek işlerin sorumluluğunu almamaya bakın. Aksi halde, kendi iş ve alanlarınızda yapmanız gerekenler eksik kalabilir. Özellikle arkadaşlarınızdan gelebilecek yardım veya taleplerde önceliklerinizi iyi belirleyerek, yapamayacağınız veya istemediğiniz sözler vermemek doğru olur. 

Haftanın etkileri özellikle çarşambaya kadar olan süreçte dağınık olmanıza neden olabileceği için kişisel işleriniz dışındaki konulara öncelik vermemeye çalışın. 

Bu hafta kariyer konularında pazartesi ve salı günleri dikkatli olmak doğru olur. İşle ilgili önemli adımları daha çok çarşambadan sonraya planlamaya gayret edin. 

Çarşamba günü kariyer alanınıza geçecek olan Mars, sizi iş alanlarınızda orta vadede yaratıcı ve mücadeleci kılacak. Etkisi yaklaşık bir buçuk ay sürecek iş alanınızdaki Mars enerjisinin bu hafta Ay ile yapacağı sert açı, işinizle ilgili konularda soğukkanlı olamama ve çabuk panikleme etkisi verebilir. Hafta boyunca durumlar karşısında sakin olmak önemli. Ayrıca işinizle ilgili konularda özellikle çarşambadan itibaren riskli adımlar atmamaya bakın ve çıkabilecek sorunlarda sağduyulu ve sakin olmaya gayret edin. 

Sevgili İkizler, haftanın size güzel etkiler getirmesini dilerim. Yeni haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat