Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

827
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 1 - 7 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

Bu hafta yeni yıla başlarken, salı günü Yengeç burcunda bir dolunay var. Bu dolunayın etkilerini hafta boyunca hissedeceksiniz. Parasal ve maddi konularda birtakım gelişmeler olabilir. Para ile ilgili beklediğiniz haberler varsa, bunların neticeye kavuşacağı bir dönemdesiniz. Bazılarınız ise ne kadar geliri var, gelirlerini nasıl artırabilirler; bu gibi konularda güzel farkındalıklar yaşayacaklar. 

Bu hafta gezegenlerin Oğlak burcunda birikmiş olduğunu görüyoruz. Venüs, Güneş ve Plüton Oğlak burcunda. Satürn de Oğlak burcuna yeni geçti. Bu dönemde başka insanlardan da para kazanmak adına destekler göreceksiniz. Partneriniz, eşiniz ya da ortağınızla beraber gelirler elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Borçlarınızı ve ödemelerinizi kapatmak adına da destekler alacaksınız. Sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz takdirde başka insanlardan destekler görebileceksiniz. 

Hafta içi etkili olacak bir diğer açı da Akrep burcundaki Mars-Jüpiter kavuşumu. Bu kavuşum sizi özellikle iş kurmak, günlük rutin işlerinizi halletmek, insanlara hizmet etmek gibi konularda etkiliyor. Bu konularda kendinizi aşırı iyimser ve motive hissedeceksiniz. Bu enerjiyi işinizde ve kariyerinizde kullanabilirsiniz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat