Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

1,411
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler burcu 1 - 7 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, 


Haftaya yoğun kontaklar, sosyal alanlardan gelecek destekler. Gerek işiniz, gerekse günlük rutininizde ve ilişkilerinizde dışa dönük ve yoğun olacağınız etkilerle başlıyor. 

Pazartesi ve salı günleri hedefleriniz, arzu ettiklerinizi gerçekleştirmek adına arkadaş çevrenizden önemli destekler gelebilir. Tekliflere, yeni fırsatlara açık olacak bu dönem, kendinizi daha iyi hissetmenize, özellikle girişimleriniz adına da atak ve cesur adımlara açık olmanızı sağlıyor. 

Çarşamba ve perşembe günleri ele aldıklarınızı değerlendirirken, gerçekçi yaklaşımlar sergilemeniz önemli olacak. Durumları inceleyerek değerlendirin ve emin olmadan önemli adımlar atmayın. Rekabet ettiklerinize karşı da bu iki gün daha temkinli olmak doğru olur. Sözlü diyaloglarınızda düşünerek konuşun ve yazılı gönderimlerinizde özellikle üstlerinize karşı dikkatli bir üslup içinde olmayı tercih edin.

Cuma günü sabah 09:45 ile öğlen 13:30 arası yeni bir başlangıcı, bir evraka imza atmayı, kontrat ve benzeri konularda, yazılı ve sözlü kontaklarınızda dikkatli olmayı gerektiren enerjiler söz konusu. Bu nedenle cuma günü öğle saatlerine kadar yeni bir adım ve girişim desteklenmiyor. 

Cumartesi günü yılın son Dolunay'ı burcunuzda gerçekleşiyor. Hayatınızda kesintiye uğraşmış veya istediğiniz gibi ilerlemeyen konularda hızlanma, işlerin yoluna girmesi veya sizin maddi alanlar başta olmak üzere özellikle dünyevi konulara yönelik beklediğiniz fırsatlara ulaşma şansınız artacak. Dolunay önünüzdeki bir haftalık süreci hızlı ve çabuk kararlarla yönetmenize olanak sağlayacak. 

Sevgili İkizler, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Gelecek hafta görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat