Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler Ağustos 2014'te neler yaşayacak?

2,141
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler Ağustos 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, Ağustos ayı genel olarak Jüpiter'in iletişim alanınızda seyahat etmesi, 27 Temmuz'da Jüpiter etkili, gayet olumlu enerjide bir yeni başlangıç, yeni iletişim yolları, yeni fikirler edinebilirsiniz. Yakın çevreniz ile bir arada olmak enerjisine sahip olabilirsiniz. 


Sevgili İkizler, 27 Temmuz'da gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile hem fırsatlar yakalamak, hem duygusal anlamdaki ihtiyaçlara yönelmek temaları devreye giriyor. 

Burcunuzun yönetici gezegeni Merkür de iletişim alanınızda olduğu için kısa yollar, kısa seyahatler, yakın çevreniz ile kurduğunuz iletişim sayesinde karşınıza çıkabilecek yeni fırsatlar söz konusu. 

26 Temmuz'da Mars'ın Akrep burcuna geçmesi ile para hanenizde gezinen Venüs'ün olumlu açısı ile bir takım parasal fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu paranın bir kısmını eğitime harcamak isteyebilirsiniz çünkü Yeni Ay gösteriyor ki, eğitim sizin için hiçbir zaman bitmedi; araştırma, öğrenme sizin için çok önemli ve devam edecek.

Bir süredir Satürn etkisi ile yoğun bir çalışma temposu içerisindeydiniz. Akrep'e geçen Mars size enerji getirecek, daha yoğun çalışacak ancak bu aralıkta güç de kazanmış olacaksınız. 

İkizler burcunun aylık burç yorumu ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek isterseniz videomuuz izleyebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat