Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,478
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, hafta başı pazartesi günü çocuklar, hobiler, iş veya güncel hayatınız dışında uğraştığınız alanlar sizin için öne çıkıyor.


Özellikle bekar İkizler adına ilişkilere odaklanma ve partnerinizle vakit geçirme, iletişim içinde olma isteğiniz artıyor. Ancak yanlış anlaşılmalara da meyilli olacaksınız. Durumları dikkatli ele alın. 

Salı ve çarşamba günleri yön değiştirecek Ay, sizin adınıza sağlık, çalışma hayatınız, günlük işleriniz, meslek alanınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili alanlara vurgu yapacak. 

Salı ve çarşamba günleri olayları kişiselleştirme, çabuk öfkelenme ve kıskançlık etkileri yükselirken, iş arkadaşlarınız, çalışma alanlarınızda gerginliklere açık olabilirsiniz, dikkatli olun. 

Salı gününden itibaren yükselen tutkulu enerjiler, salı ve çarşamba günleri keskin hatlarda kendini belli edecek.

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay, tüm bu birikimlerin patlamasına neden olabilir. 

Bu hafta restleşme, kendi bildiğini okuma, istekleri diretme ve ödün vermeden adım atma etkileri yükseliyor ki sizin adınıza bu etkiler, hafta ortası çalışma alanlarınız ve sağlığınız da etkili olacak. 

Cuma günü Dolunay enerjileri, evlilik, eş, ortaklı iş ve projeler adına dönüm noktası getirebilir. Kısa vadede yeni durumlar ve gelişmelere geçiş yapabilirsiniz. Ancak bu hafta neyi ele alırsanız alın, sağduyulu olmaya gayret edin. 

Perşembe ve cuma günleri ortaklı konular, eşinizle ilgili işlerde önemli adımlar ve başlangıçlar yapmayın. Kararlarınızı hayata geçirmek adına bu iki günün geçmesini bekleyin. 

Hafta sonu Ay daha sağlamcı ve bizi ayaklarımızın yere bastığı bir alana çekecek. Bir süredir ele almak isteyip vakit bulamadıklarınızı gözden geçirmek adına hafta sonundan faydalanabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat