Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,300
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, hafta başı sağlığınıza dikkat edin. Mesleki alanlarda yoğun ve aktif olacaksınız ama özellikle hafta ortasına kadar bağışıklık sisteminize özen göstermelisiniz.

İkizler burcu haftalık yorum

Salı günü karşı burcunuza geçecek olan Ay burada kalacağı perşembe gününe kadar sizi daha aktif ve dışa dönük kılacak. Ortaklaşa konular iş alanlarınızda öne çıkarken, duygusal konularda özellikle salı günü daha romantik ve partnerinizle görüşmelere iletişim kurmaya açık etkiler var. 

Özellikle salı ve çarşamba günleri ilişkileriniz ve duygusal alanlarınızda daha mantıklı olmalı, olayları görmek istediğiniz gibi değil, gerçekçi ele almalısınız. 

Perşembe günü 16.40'a kadar açısız ilerleyecek olan Ay, yeni başlangıç yapmayı, önemli bir konuda adım atmayı desteklemiyor. İş ilişkileriniz ve özel alanlarınızda bugüne dikkat edin.

Cuma günü duygusal olarak karışık etkiler içinde olabileceğiniz için meseleleri net görmekte zorlanabilirsiniz. İşyerinde üstlerinizle olan ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var.

Hafta sonu tekrar açısız alana girecek olan Ay, cumartesi günü sabah 11 ile akşam üstü 17.00 arası boşlukta kalacağı için, özellikle yeni adımlar için destekli değilsiniz. Önemli başlangıçlarınızı bu aralığa denk getirmemek doğru olur. 

Sevgili İkizler haftayı bolluk, bereket ve sevgi içinde geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat