Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

610
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, haftanın ilk günü çevrenizle iletişime açık, yakın çevrenizin sorunlarına daha duyarlı olacağınız etkiler söz konusu. Kardeşler veya yakın arkadaşlarla ilgili bir konuda onlara destek vermek hatta aracı olmak gerekebilir. 


İkizler burcu bu hafta 

Bu haftadan itibaren uzun süredir aynı yerde ikamet eden Mars, burç değiştirerek sizin günlük işleriniz, koşturmalarınız ve meslek alanlarınızla ilgili bölüme geçiş yapıyor. Günlük rutininiz hızlanacak. Güncel işlerinizde yoğun ve sorumluluklarınızın arttığı bir dönem yaşayacaksınız. 

Bu hafta ve önünüzdeki orta vadeli dönemde meslektaşlarınızla olan ilişkilerinize, sağlığınıza özen göstermeniz önemli olacak. Ayrıca kazalara karşı da tedbirli olun. 

Salı günü burç değiştirecek olan Ay, sizin adınıza eviniz ve ailenizle ilgili konuları perşembe gününe kadar daha öncelikli kılacak. 

Çarşamba günü romantik etkilerin daha öne çıkacağı enerjiler bir yandan da ilişkileriniz adına fazla eleştirel olmanıza neden olabilir. Hafta ortası ikili ilişkilerinizde her olayları iyimser bir aralıktan ele almakta zorlanabilirsiniz dikkat edin. 

Perşembe akşam saatlerinde tekrar, burç değiştirerek Terazi'ye geçmeden önce açısız kalacak olan Ay, perşembe günü 17.45 ile 19.30 arasında duygusal konular, sağlıkla ilgili adımlarda önemli başlangıçları yapmamak gerektiğini vurguluyor. Ruhsal olarak kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz ki bu aralığı daha çok bekleyerek veya rutin işlerle ilgilenerek geçirmeye özen gösterin. 

Cuma ve cumartesi boyunca sağlık etkileriniz vurgulanıyor. Zihinsel olarak daha gergin ve olaylar karşısında fevri olabilirsiniz. Hafta sonunu stres ve gerginlikten uzak geçirmek sizin için önemli.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat