Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,380
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 25 - 31 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, bu hafta astroloji açısından önemli etkiler var. Öncelikle pazartesi günü akşam üstü 17.00 civarında gerçekleşecek Yeni Ay sizi ev ve gayrimenkul alanınız, ailenizle ilgili konular, mekan değişiklikleri, yeni başlangıçlar, kariyerinizle ilgili hedeflerinizi revize etme ve adım atma konularında aktive edecek. 

İkizler burcu bu hafta

Çarşamba günü boyunca Ay boşlukta, yani açısız ilerleyecek ve yeni başlangıçlar ve adımlar destek bulmuyor. Önemli işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı çarşamba gününe denk getirmeyin. 

Haftanın diğer önemli bir enerjisi Mars - Satürn kavuşumu ile açığa çıkıyor. Bu hafta ve özellikle sağlıkta hassas etkileriniz var. Genel olarak sağlığınıza dikkat etmeniz doğru olur. Acil olmadıkça ameliyat veya cerrahi operasyonlar yaptırmamaya gayret edin. 

Mars - Satürn kavuşumu mesleki konular, meslek alanlarınızla ilgili karışıklıklara ve özellikle meslektaşlarınızla gerginliklere neden olabilir. İş yerinizde veya işinizi yönettiğiniz yerde daha sakin ve düşünerek adım atmak önemli.

Duygusal alanda beklemediğiniz iletişim durumları, sanal ortamdan veya mail ve benzeri haberleşme yoluyla biriyle tanışma, birinin ani biçimde ilginizi çekmesi ve bu anlamda daha cesur adımlar atma eğiliminde olma etkileriniz bu hafta hayli yüksek. 

Sevgili İkizler, haftayı bolluk, bereket ve sevgi içinde geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat