Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 2- 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,185
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 2- 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler burcu, bu hafta özellikle maddi konularda gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamanız, alışverişlerde ihtiyacınız olan dışında gereksiz ve lüks alımlar yapmaktan kaçınmanız faydanıza olacak. 

Cumartesi günü gerilemeye başlayacak burcunuzun yöneticisi Merkür, çarşamba gününden itibaren duraklamaya başlarken, özellikle finansal alanlarınızda bu hafta ve hatta önünüzdeki 3 haftalık dönemde planlı ve akılcı olmanız oldukça önemli olacak.

Bir süredir burcunuzda ilerleyen Güneş, sizi daha atak, lider etkilerde tutarken, bu enerjileri özellikle maddi konularda, çarşambadan itibaren daha dikkatli ve dengeli ayarlamalısınız. 

Bu hafta pazartesi ve salı günü, yakın çevrenizle ilişkiler, eğitim alanları, çevrenizle iletişim ve hatta kısa yolculuklar öne çıkarken, yoğun ve tempolu olacaksınız.

Çarşamba ve perşembe günleri bakış açınız ev ve aile alanlarınıza odaklanırken, evinizle ilgili tamamlamanız gereken günlük işler, bakım ve benzeri konulara yoğunlaşabilirsiniz. 

Diğer yandan bu hafta çarşamba gününden itibaren, bankalar ve finansal alanlarla ilgili adımlar, kredi başvuruları ve benzer imza gereken konularda dikkatinizi toparlamaya çalışarak adım atın. Mümkünse bu tip girişimleri bu haftaya almamaya çalışın.

Hafta sonu, ilişkileriniz, partnerinizle yapacağınız organizasyonlara daha fazla önem vermekle birlikte, çabuk sinirlenme ve meseleleri büyütme, ani tepki verme etkilerinizde yükseliyor. Özel ilişkilerinizde iletişime dikkat etmekte fayda olacak. Ayrıca hafta sonu boyunca sağlığınıza ve kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat