Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,273
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, hafta başı burcunuzda ilerleyecek olan Ay, sizi son derece hareketli ve önde kılacak. Hızlı düşünüp organize edeceğiniz, durumlara karşı pratik çözümler bulabilirsiniz. Bu süreçte fiziksel olarak dikkat çekici, zihinsel olarak da yoğun ve plan yapmaya eğilimli olacaksınız. 

İkizler burcu bu hafta 

Çarşamba gününden itibaren, konuşma, ifade etme alanlarınız güçleniyor. Özellikle işinizde bir konuyu projeyi tanıtmak, savunmak durumunda iseniz çarşamba - cuma arası destekleyici etkiler var. Diğer yandan bankacılık işleri, maddi konular, finansal alanlar bu aralıkta yoğun olacak. 

Bu hafta dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta, sağlığınıza özen gösterin ve bilhassa kazalara karşı tedbirli olun. Öte yandan Venüs'ün Satürn ve Mars'a yaptığı kare açı bilhassa meslek alanınızda iş arkadaşlarınızla ve genel olarak iş akışınızda sorunlara ve gerginliklere açık etkiler barındırıyor.

Bu hafta günlük koşturmanızda ve mesleki konularda diyaloglarınıza özen gösterin ve olayları sakin ele almaya çalışın. Özel hayatınızda yakın çevrenizle ilgili konular sizi yorabilir. Duygusal ilişkilerinizde de yanlış anlaşılmalara açık olacaksınız. Bu nedenle bu haftayı sakin ve kontrollü geçirmeye çalışmakta fayda var. 

Sevgili İkizler, haftayı bolluk, bereket ve sevgi içinde geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat