Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

İkizler 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,812
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

İkizler 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili İkizler burcu, pazar gecesi gerçekleşen Dolunay sizin adınıza hayata bakışınız, yaşam felsefeniz, geleceği dair planlarınızla ilgili alanları tetikledi. 

Dolunay, hayatınızda gerçekleştirmek istediklerinizle ilgili bakış açınızı bir anlamda yeniden programlamaya sizi itti ve düzenlemeniz gerekenleri yeniden revize etmeye sizi yönlendirdi. Bu süreçte bakış açınızı tekrar ele almak ve kendinizi yenileme döneminden geçmektesiniz.

İkizler burcu bu hafta

Bu hafta cumaya kadar olan süreçte Dolunayın özellikle bakış açınızda yaptığı revizyonları hayata geçirme fırsatlarına açık olacaksınız. Enerjiler sizi aktif ve girişken kılarken, özellikle çarşamba ve perşembe günleri daha cesur adımlar atmaya yakınsınız. 

Cumadan itibaren biraz daha kendi alanlarınıza çekilme söz konusu olacak ki, hafta sonunu depresif duygularla karşılamak olası. Bu nedenle hafta sonu yoğun programlar, zorlayıcı aktiviteler içinde olmamaya bakın. Kendinize vakit ayırarak daha çok kendi alanlarınızı düzenleme, eksikleri tamamlamaya çalışın. 

Hafta sonu alışveriş yaparken planlı olmak, beslenme düzeninize de dikkat etmek doğru olur. Yağlı ve ağır besinler har zamankinden daha fazla yağ depolamanıza sebep olabilir. 

Sevgili İkizler burcu, haftayı bolluk, bereket ve sevgi içinde geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat