Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hızlı bronzlaşmak için neler yapmak gerekir?

1,091
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Hızlı bronzlaşmak için neler yapmak gerekir?

Hızlı bronzlaşmak için özellikle tatile gitmeden bir kaç gün öncesinde cildin pigment üreten hücrelerini aktif hale getirecek yöntemlerin kullanılması önerilir. Bunun için beta karoten içeren kapsüllerin günde bir kaç kere alınması yeterli olacaktır. 


Buna alternatif olarak beta karotenden zengin portakal, mandalina, havuç gibi turuncu meyve ve sebzeler sıkça tüketilmeye başlanabilir. Bir yandan tatilin ilk günlerinde cildimizin homojen bir renk alabilmesi, güneş yanığına bağlı leke olmadan güzel bronzlaşabilmek için güneşin en kızgın olduğu saatlerde güneşe çıkılmamalıdır. 

İlk günlerde güneş koruyucu faktör içeren losyon ve yağlar kullanılmalıdır. Bunun ardından güneşe duyarlı beta karotenden zengin ürünler içeren güneş yağlarının kullanımına geçildiği takdirde ciltte kalıcı ve homojen bir bronzluk sağlamak mümkün olacaktır. Kolay bronzlaşma püf noktaları tüm videolarda. Uzmanından öğrenin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat