Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hipnozla doğum herkese uygulanabilir mi?

124
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Detaylı Açıklama

Hipnozla doğum herkese uygulanabilir mi?

Hipnozla doğum tekniği her anne tarafından uygulanabilen bir yöntemdir.Hipnoz ile doğum eğitimi almanız için normal doğum yapmanız şart değildir. Planlı bir sezaryene hazırlanan annenin sezaryeni rahat karşılaması için hipnoz ile doğum eğitimi alabilir.

Hypnobirthing eğitimine engel bir sağlık durumu yoktur. Her anne adayı bu eğitimleri rahat bir şekilde yapabilir. Hypnobirthingin esası gevşeme ve güvene dayalı oluğu için her anne tarafından rahatlıkla uygulanabilir. 

Rahat, normal, doğal ve sağlıklı bir gebelik geçiren anne adayları da hipnobirthing eğitimi alabilir. 

Hipnozla doğum eğitimi aynı zamanda problemli bir gebelik geçiren anne adaylarına da yardımcı olur. Hypnobirthing eğitimiyle annenin kendisine olan güveni artırılır.

Hypnobirthing için her anne adaydır. İster normal ister sezaryen doğum olsun her anne hypnobirthing tekniğini tercih edebilir. Hypnobirthing tekniğini uygulamak için herhangi bir sağlık problemi engel değildir.

Hypnobirthing kişinin kendi içindeki doğum yapma gücünü açığa çıkarır. Doğumla ilgili korkuların, tedirginliklerin yerine doğuma pozitif bir bakış açısı getirir. Hypnobirthing eğitim sonrasında kişi her bir dalgayı geveşeme ve nefeslerle karşılar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat