Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hijyenik tuvalet ve banyo temizliği nasıl kolayca yapılır?

7,515
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Hijyenik tuvalet ve banyo temizliği nasıl kolayca yapılır?

Kendimizi ve ailemizi mikroplardan korumanın ilk adımı hijyenik tuvalet ve banyo temizliğidir. Ailemizin sağlığı için mikropların yerleşmesine ve üremesine doğal ortam sunan bu mekanların düzenli bir şekilde ve dikkatlice temizlenmesi gerekir. Hijyenik tuvalet ve banyo temizliğinde önce kendinizi düşünmeli, temizlik sırasında mutlaka eldiven kullanmalısınız; böylece hem mikroplardan korunur, hem de kullandığınız temizleyici ürünün olası yan etkilerine karşı kendinizi korumuş olursunuz. Ayrıca %100 hijyen sağlamak amacıyla geliştirilen ABC Çamaşır Suyu ya da ABC Ultra Çamaşır Suyu tek başına ihtiyacınız olan hijyenik temizliği sağlayacaktır. 

ABC Çamaşır Suyu ya da ABC Ultra Çamaşır Suyunu yüzeye dökmeniz ve 5-10 dakika bekledikten sonra fırça yardımıyla durulamanız yeterlidir. Ürünü temizlenecek bölgeye direk dökmek yerine, bez ya da süngere dökerek de küvet ve lavabolarınızı silebilirsiniz. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için temizlediğiniz yüzeyi bol su ile durulamanızı öneririz.  Bu ürünlerin yanı sıra sprey formdaki leke çıkarıcılar ile de hızlı çözümler üretebilirsiniz. ABC Axprine çok amaçlı temizleyiciyi kirli bölgenin üzerine sıkarak uygulayın, bir müddet bekletin ve silin. ABC Axprine kirlere hızlıca nüfuz eder, lekesiz ve hijyenik temizlik sunar.

Videoyu Göster

Ev & Dekorasyon Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat