Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hesaplı yaz tatili için kampanyalı turlardan nasıl haberdar olabiliriz?

93
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Hesaplı yaz tatili için kampanyalı turlardan nasıl haberdar olabiliriz?

Yaz tatilini ucuza getirmek için kesinlikle kampanyalar çok önem kazanmaktadır. Özellikle yılın son dönemlerinde yapılan, Kasım ve Aralık aylarında bir sonraki yaz dönemine istinaden çıkan erken rezervasyon kampanyaları planlamasını doğru yapan insanlar için bir kurtarıcı gibi görünmektedir.

Erken rezervasyon kampanyalarından yararlanmak için Türkiye'de halen devam eden gazete ilanlarını kesinlikle takip etmek gerekir. Bir diğer konu ise yurtiçinde tatil seçeneği sunan seyahat acentalarının web sayfalarında ya da newsletterlarına, bültenlerine e-posta aboneliği yaratarak haftalık ya da aylık bildirimlerini takip etmek olacaktır. 

Ülkemizde erken rezervasyon dönemleri kanunen 1 Ocak ile 31 Mart arasında olmakla beraber, artık günümüzde daha erken dönemlerde de rezervasyon seçeneği sunulmaktadır. 

Erken rezervasyon seçeneklerinden ve kampanyalarından haberdar olmak için seyahat dergileri, internet sayfaları, gazete ilanları ya da gazetelerdeki turizm sayfaları yeteri kadar yönlendirici olacaktır ama unutulmaması gerekmektedir ki, erken rezervasyonlardaki avantajlar fiyatların esnekliği ile ters orantılıdır. Yani son dakika iptallerinde paranızın yanacağını kesinlikle unutmamanız gerektiğinin altını çizmek gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat