Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Her cinsel birleşmeden önce ön sevişme şart mı?

402,135
kez izlendi
Puan: 4.53 / 5
Her cinsel birleşmeden önce ön sevişme şart mı?
Ön sevişmesiz birleşme olur mu? Olur. Ama bunda bile kafada bir ön sevişme evresi tamamlanmıştır. Yani kaba deyimle o adamı ya da kadını yatağa atacağınıza onu tavlayacağınızı kafaya koymuşsunuzdur. Bir gece boyu, bir yemek boyu onu izlemişsinizdir ya da işyerinizde yani fanteziler olarak da baktığınızda gözlerinizle karşılıklı ön sevişmenizi tamamlamışsınızdır; bu yüzden kapı arası birleşme dediğimiz bir birleşmeyi hemen yaşayabilirsiniz.

Beynin ön sevişme benzeri uyaranlara ihtiyacı var

Ama yine de ön sevişme vardır çünkü beynin bu uyaranlara, bu haz evrelerine ihtiyacı var. İnsanlar hayvanlar gibi bir çiftleşme hareketi göstermez. Cinsel güdü dediğimiz libidomuzun, enerjimizin açığa çıkmasına en temel bir birliğiz doğada. Ama bu enerjinin açığa çıkmasında, bu enerjinin doğru kullanımında sosyal öğrenimlerimiz de, bedensel taleplerimiz de dahil olmak üzere farklı davranışlara ihtiyacımız var.

Dokunmayı biliyor olmak önemli

Ön sevişme önemli. Dokunma yoksa cinsel birleşmenin ya da sevişmenin ya da seksin, nasıl tanımlarsanız tanımlayın; kalitesinden, doğruluğundan söz edemeyiz. Kaliteden söz edeceksek, kadın ve erkek için ön sevişmeyi iyi gerçekleştirir olmak, dokunmayı, okşamayı iyi biliyor olmak kıymetli bir durum.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat