Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hazır ofis nedir?

8,446
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Hazır ofis nedir?

Hazır ofis kişilerin fiziki ofis ihtiyaçları olduğu durumda  paylaşımlı ofisten farklı olarak bildiğimiz klasik ofis kullanım şeklidir. Normal şartlarda fiziki bir ofis açabilmek için iyi bir konumdan başlamak gerekir ki bu da yüksek kira ödemek anlamına gelmektedir.

Bu ofise mobilya almak, içini doldurmak da bir maliyettir. Elektrik, su, internet benzeri hizmetleri açtırmak külfettir. 

Tüm bunlarla uğraşmadan sadece tek bir fatura ödeyerek, sekreterlik ve kargo hizmeti de alarak işini yapma şekline hazır ofis diyoruz.

Bu ofislerde hazır mobilyalar bulunur ve yine notebook'unuzu alıp aynı gün işe başlayabileceğiniz size ait bir oda olacaktır. Bu haliyle daha çok bir otelden oda kiralamaya benzetebiliriz.

Tabii ki yine elektrik, su, internet, telefon, ısıtma, soğutma, doğalgaz, sekreter gibi temel ihtiyaçlarla uğraşmayıp tek fatura ödeyerek ofis kullanılabilir. Sekreterlik ve posta takibi gibi hizmetler de ücretsiz olarak sunulur. Daha çok uzun vadeli olarak tercih edilen hazır ofis konsepti aslında kısa vadede çok avantajlı olabilmektedir.

Örneğin kişi proje bazlı bir iş yapıyordur, 10 kişilik bir ekibi vardır ama üç aylık proje almıştır . Bunun için yeni bir yer tutması ,taşınması onun için ekstra bir maliyettir. 

Sadece o proje için 5 kişilik ya da proje içerisine ekleyeceği kişi kadarlık bir hazır ofis kiralayıp tüm maliyetlerden de sıyrılarak sadece tek bir faturayla elektrik, su, telefon, internetle uğraşmadan ekibinin bilgisayarlarıyla birlikte çalışabileceği bir alan kiralayarak hazır ofis kullanmış olur.

Çok mantıklı ve avantajlı olan hazır ofis sistemi de genel olarak bu şekilde açıklanabilir.

Videoyu Göster

İş & Para Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat