Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hasar danışmanlık ve aracılık hizmetlerinin amacı nedir?

17,133
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Hasar danışmanlık ve aracılık hizmetlerinin amacı nedir?

Hasar ve danışmanlık şirketlerinde asıl amaç; trafik kazaları sonrası mağdur olan kişi veya kişilerin ortaya çıkan zararlarını en kısa zamanda ve en doğru yöntemlerle gidermek üzere uzmanlaşmış hasar danışmanı kadrolarıyla etkin şekilde sigorta şirketleri ile iletişime geçmek, mağdurların talep ve hassasiyetlerini yine sigorta şirketlerine bildirmek ve de tazminatlarına yönelik sonuç almaktır. Bu anlamda hasar şirketleri trafik kazası mağdurlarına yardımcı olma anlayışını güder. Bu sebeple hasar şirketleri güncel mevzuat değişiklikleri ile günümüz ihtiyaçlarına uygun değişimler yaparak trafik kazası mağdurlarına sürekli en uygun hizmeti verme amacıyla hareket eder. Dolayısıyla hasar danışmanlık ve aracılık şirketleri ifade ettiğimiz kriterlere göre yol ve yöntemleri belirleyerek en iyi kalite standartlarına ulaşmayı amaç edinir.

Ülkemizde araç sayısı gün geçtikçe çoğalmakta ve bununla birlikte trafik kurallarına uyulmaması neticesinde de çoğu bilinçsiz sürücülerin varlığı ile trafik kazaları ciddi bir şekilde artmaktadır. Bu trafik kazaları maddi hasarlara, geçici veya kalıcı sakatlanmalara ve daha kötüsü ölümlerle sonuçlanabilmektedir. Bu tür kazalar geçiren vatandaşlarımız hasar şirketlerine ulaşarak geniş bilgilendirme alabilir, danışmanlık hizmeti alarak ortaya çıkan zararlarını tazmin edebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat