Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamileyim, eşim sevişmek istiyor, ne yapmalıyım?

13,316
kez izlendi
Puan: 3.21 / 5
Detaylı Açıklama

Hamileyim, eşim sevişmek istiyor, ne yapmalıyım?

Hamileliğin ilk 3 aylık döneminde anne adayının cinsel arzusu azalır. Bu durum çoğu anne adayında yaşanır. Aynı şekilde gebeliğin son 3 aylık döneminde de cinsel arzu azalabilir. 

İlk 3 aylık dönemde cinsel istek azalması hormonları bağlıyken son 3 aylık dönemde ise karnın büyümesi, nefes darlığı ve mide yanması gibi fiziksel bir takım engeller ve doğum yapmanın getirdiği kaygılar cinsel isteği azaltır. 

Hamileliğin orta döneminde anne adayı kendini rahat hissettiği için cinsel ilişkiye daha hazırdır. Baba adaylarının bir çoğu bu durum bildiğinden anne adaylarına çok fazla baskı yapmaz. Ancak baba adaylarından %10 - 20'lik kısmı eşiyle zorla beraber olmak istiyor. 

Gebelik döneminde yaşanacak cinsel ilişki için doktorların koyduğu yasaklar dışında anne adayının istekleri de baba adayı tarafından dikkate alınmalıdır. 

Kadının yaşadığı cinsellik daha çok ruhsal bir durumdur. Kadın kendini ruhsal olarak hazır hissetmezse cinsel ilişkiden haz almaz. O yüzden bu durumda baba adayı anne adayının isteklerini dikkate almalıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat