Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelerin kullanmasında sakınca olan kıyafetler var mı?

19,342
kez izlendi
Puan: 3.71 / 5
Detaylı Açıklama

Hamilelerin kullanmasında sakınca olan kıyafetler var mı?

Hamilelik döneminde şıklığın yanı sıra rahatlık da çok önemlidir. Beli sıkı olan pantolonlar hamileleri rahatsız eder ancak beli çok sıkı olan pantolonlar bebeğe zarar vermez. 

Hamilelerin beli lastikli olan pantolonları tercih etmesinde fayda vardır. Aynı şekilde dar olmayan elbise giyilmesi hamilelik dönemindeki kadınların rahat etmesi açısından önemlidir. Hamilelerin sentetik ve polyester kumaşlardan yapılmış kıyafetleri giymemesi gerekir. 

Pamuklu/koton ve likralı kıyafetler hamilelerin rahatlığı açısından önemlidir. Aynı şekilde hamile kıyafetlerinin vücudunuza uyum sağlayarak büyümesi de önemlidir. 

Hamile pantolonları hem rahatlığa hem de şıklığa hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Hamile pantolonlarının karın kısmı panelli bir şekilde yapılmaktadır. Panel kısmı vücutla uyumlu bir şekilde karınla beraber büyür. Hamile pantolonlarındaki panel kısmı viskon malzemeden yapılır. Viskon kumaşların nem alma kapasitesi yüksektir, koku yapmaz ve teri emer. Bu sebeple hamile pantolonlarında çok sık tercih edilmektedir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat