Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamile kalmayı kolaylaştıran bitkisel kürler var mı?

57,519
kişi izledi
Puan: 4.35 / 5
Hamile kalmayı kolaylaştıran bitkisel kürler var mı?
Bir kadın hamileliğe karar vermiş ise başta çekirdeklerden ve tohumlardan uzak durmalıdır. Başta kabak çekirdeği, ay çekirdeği
olmak üzere badem, fındık, yer fıstığı, antep fıstıığı gibi besinleri tüketmemelidir. Çünkü bu yiyeceklerin içerisindeki bitkisel hormonlar, kadınlarda hormon dengesizliğine neden olduğundan hamileliği zorlaştırır.

Kolay hamilelik için soğan kürü

Kolay hamilelik için her kadın yılda 2 kez, 15 gün soğan kürünü uygulamalıdır. Soğan kürü için kırmızı ve mor soğan değil,
açık kahverengi kabuğu ve kesildiğinde içi beyaz renk olan soğan kullanılmalıdır. Bu soğan kürü yumurtalıkların, rahmin ve tüplerin sağlığı açısından önemlidir.

Soğan kürünün yapılışı

1,5-2 bardak suda orta boy bir soğanın kabuklarını soyup yaklaşık 5 dakika haşlayın. Daha sonra ılıması için bekletin ve ılık olarak için. Soğuk olarak içilmesi faydalarını %15'e indirir, bu yüzden soğuk olarak tüketmeyin. Kürü her defasında mutlaka taze hazırlayın.
Anne & Çocuk Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat